חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

חברת אבטחה

מחפשים חברת אבטחה לצורך הגברת תחושת הביטחון בבית שלכם?חברת אבטחה

מעוניינים להגן היטב על בית העסק מפני גניבות ומעשי ונדליזם?

יש לכם צורכי אבטחה ייחודיים?

חברת אגודת השומרים הוקמה בשנת 1933, ומאז משרתת בנאמנות קהל גדול של לקוחות, וביניהם עסקים קטנים וגדולים, חברות בולטות במשק, משרדי ממשלה רגישים, ישובים בקרבת הגבול ולקוחות פרטיים פרטיים. מטרתנו היא לספק את השירות הדרוש לכל לקוח ולקוח, ולהעניק את כל שירותי הביטחון תחת קורת גג אחת.

למה אנחנו?

• ניסיון של עשרות שנים

• שירותים מקיפים ומלאים למגוון צרכים

• מענה איכותי לכל פניותיו של הלקוח

• ציוד מתקדם מתוצרת מיטב היצרנים

• פתרונות אבטחה מעולים, המותאמים ללקוח

למידע ולהצעת מחיר חייגו אלינו למספר 919-99-99 - 03!

חשיבותה של חברת האבטחה חשוב לזכור שמדינת ישראל ניצבת מול אתגרים רבים בכל הזירות. בראש ובראשונה האיום הקיומי הצבאי שרובץ מעל לראשנו כל הזמן. ובנוסף גלי האלימות, שמקורם מגורמים פליליים, אינו נותן מנוח לתושביה הנורמטיביים של המדינה. לאור כל אלו, אין זה מפתיע שכל אדם שואף להגן על משפחתו, רכושו ועל עסקיו בכל האמצעים העומדים לרשותו.

חברות האבטחה הפרטיות מציעות שירותים רבים, וחשוב ביותר לבחור בחברה מנוסה וחזקה, שתספק לכם את השירות המצופה בעת הצורך

חברת אגודת השומרים החלה את פעילותה עוד לפני קום המדינה, והיא מכירה היטב את כל אתגרי הביטחון שלה. כדי להתגבר על הסכנות הקיימות, חברת אגודת השומרים מאמצת את הכלים המתקדמים ביותר, ומגייסת את כוח האדם המיומן והטוב ביותר, שמספק ללקוח את כל מה שדרוש לו. אנו מציעים קשת רחבה של פתרונות, המתאימים לצורכי אבטחה שונים ומשתנים. מטרתנו היא לספק ללקוחותינו את הביטחון הדרוש להם, ואנו עומדים במטרה זו בהצלחה רבה. אם גם אתם מחפשים פתרונות אבטחה מתקדמים, אתם מוזמנים לפנות לאגודת השומרים – חברת אבטחה מובילה מזה שנים רבות.